אודות גיאוטק

גיאוטק גיאופיסיקה הנדסית וסביבתית בע"מ נוסדה ונרשמה במרץ 2003. גיאוטק, היא חברה פרטית בבעלות עמית רונן ( 100%). עמית הוא מייסדה ומנכ"ל החברה מיום היוסדה. עמית הוא גיאופיסיקאי ותיק ומנוסה (מעל 30 שנות ניסיון) שרכש את השכלתו בגיאופיסיקה מאוניברסיטת תל אביב (תואר ראשון ושני). עמית עבד במכון הגיאופיסי לישראל בעבר הרחוק ועבר לתחום העסקי הפרטי בתחום.
החברה, היא בעלת ציוד גיאופיסי מתקדם בכל התחומים בבעלותה. לחברה חומרה ותוכנה מובילות בתחומן. ההון ההאנושי של החברה מורכב מאנשי מקצוע מובילים כמו גם שיווק, מכירות ופיתוח עסקי.
גיאוטק היא קבוצה של מומחים המשלבים, ציוד, חומרה ותוכנה ומעל הכל ניסיון, ידע ומקצוענות בכל תחומי עיסוקה. גיאוטק שומרת על רמה ויכולת מקצועית גבוהה, יושרה ואמינות ללא פשרות עם שילוב מולטידיספלינארי (רב תחומי) בגיאופיסיקה לענפיה.
לחברה לקוחות מכל התחומים והמגזרים: הפרטי, הציבורי, הממשלתי, השלטון המקומי. לחברה לקוחות בישראל ובעולם ויש לה ניסיון של עבודות בישראל וברחבי העולם. המוניטין של החברה הוא מצויין. על לקוחותינו נמנים גורמים גדולים מאוד במשק ולאורך שנים רבות של שירות בפרוייקטים שונים.

גיאוטק גיאופיסיקה הנדסית וסביבתית בע"מ
לראות מעבר..