צוות

צוות העובדים של החברה מורכב מצוות קבוע ולעיתים מגורמים חיצוניים המגוייסים על בסיס הצורך לביצוע פרויקטים שונים.

צוות העובדים הקבוע של החברה כולל:

  1. עמית רונן- גיאופיסיקאי, .B.Sc., M.Sc, מייסד, מנכ"ל ובעלים של החברה. לעמית גם דיפלומה בהנדסת תוכנה למערכות משובצות מחשב בזמן אמת. לעמית ניסיון של יותר משלושים שנה במקצועו. עמית עבד 13 שנים במכון הגיאפיסי כמנהל המחלקה לגיאופיסיקה הנדסית. עמית הקים את AR GEOPHYSICS לאחר עזיבתו את המכון וב 2003 הקים את גיאוטק.
  2. אלכס בק- גיאולוג, .B.Sc, גיאופיסיקאי, .M.Sc, מנהל עסקים M.B.A. אלכס הוא המשנה למנכ"ל בחברה. אלכס עבד שנים רבות במכון הגיאופיסי לישראל בהן מילא תפקידים של מנהל צוות סייסמי, מנהל צוות סייסמי בחו"ל, מנהל מחלקת החתך הרדוד, מנהל השיווק בישראל בהנהלת המכון. ב- 2015 עבר לעבודה בגיאוטק. לאלכס שנים רבות של ניסיון גיאופיסי וגיאולוגי בשדה ובעיבוד ופענוח של סקרים גיאופיסיים.
  3. בועז גטניו- גיאופיסיקאי, .B.Sc., M.Sc. בועז הוא גיאופיסיקאי ומנהל הפרוייקטים בחברת גיאוטק. בועז עבד באוניברסיטת תל אביב בחוג לגיאופיסיקה ובחברה הוא עובד משנת 2007. לבועז ניסיון רב בכל תחומי הגיאופיסיקה ההנדסית.
  4. עודד סלנט- עודד הוא מנהל השיווק והמכירות של גיאוטק משנת 2011. לעודד ניסיון של מעל 25 שנים בתחומי המכירות והשיווק בישראל ובארה"ב. הוא בוגר בית הספר לניהול השיווק ופרסום של אוניברסיטת בר אילן ובעבר הוא למד פתוח עסקי במכללה בארה"ב.מאחוריו ניסיון רב שנים בניהול מכירות, שיווק ופתוח עסקי בחברות מתחומים שונים כגון אנטנות ומערכות RF, סחר בין לאומי ומערכות לכיבוי אש.
  5. לילך אסיף חכים- לילך היא מנהלת המשרד האדמיניסטרטיבית ומזכירת החברה האמונה על עניני הכספים והחשבונות. לילך עובדת בחברה מ- 2013 לאחר שנים רבות אצל שותפתנו לשעבר- קבוצת תמר. ללילך הכשרה מקצועית בהנהלת חשבונות וכן דיפלומה כממונה על פיצוצים.
  6. מיכאל יזרסקי- .M.Sc., Ph.D בגיאופיסיקה. מיכאל הוא גיאופיסיקאי בכיר וחוקר בגיאוטק. למיכאל דירוג מחקר משנות עבודתו במכון הגיאופיסי השקולים ל .Associated Prof. מיכאל למד במכון למדעי כדור הארץ במוסקבה, רוסיה. מיכאל סיים שם תואר שני ותואר שלישי ועבד בחברות שונות בברה"מ לשעבר ורוסיה בתחומי ההנדסה הגיאופיסית והגיאוטכנית. למיכאל ניסיון של עבודה בחו"ל ומרוסיה. בשנת 1996 עלה לישראל והצטרף למכון הגיאופיסי. מיכאל שימש ראש המחלקה לגיאופיסיקה הנדסית ועבד במקביל כחוקר במכון הגיאופיסי. מיכאל פירסם מאמרים רבים מאוד בעיתונות המדעית הבינלאומית והופיע בכנסים רבים בעולם. החלק האחרון של המאמרים בוצע כבר בגיאוטק. עם פרישתו לגימלאות ב- 2015 עבר לעבוד בחברת גיאוטק.
  7. טטיאנה אקסיננקו- גיאופיסיקאית .M.Sc. טטיאנה היא גיאופיסיקאית בכירה בגיאוטק ואמונה על כל התחום הסייסמולוגי הנמצא באחריותה. טטיאנה עוסקת בכל תחומי העיסוק של החברה. טטיאנה סיימה את לימודיה בגיאופיסיקה במכון בברה"מ לשעבר. היא עבדה בחברות שונות בתחום הנפט בעיבוד וניתוח לוגים גיאופיסיים במשך שנים רבות. טטיאנה גם ניהלה צוות גדול מאוד של עובדים בתחום באחת החברות ברוסיה. לטטיאנה ניסיון עצום בתחום והיא בתעשיה הגיאופיסית מ- 1982. בשנת 2000 עלתה לישראל והחלה בעבודתה במכון הגיאופיסי באגף הסייסמולוגי. טטיאנה עסקה בתחומי מחקר שונים ורחבים באגף והתמחתה בתחום הסייסמולוגיה ההנדסית (תגובות אתר, מיפוי העתקים ועוד). טטיאנה  עובדת בגיאוטק משנת 2013.
  8. יובל פלג- גיאולוג הנדסי .B.Sc (יובל הגיש לאחרונה את עבודת המאסטר .M.Sc בגיאולוגיה הנדסית). יובל סיים לימודיו בגיאולוגיה הנדסית באוניברסיטת בן גוריון. בחברה יובל משמש כגיאופיסיקאי וכגיאולוג. יובל גם הוכשר בישראל ובצרפת לעבודה עם ציוד של שותפינו העסקיים, חברת אוסמוס הצרפתית. בתחום זה יובל עובד, מנתח ומעבד את תוצאות מדידות הניטור של בריאות מבנים בחברה. הוא משמש מוקד ידע ואחראי לחלק מהפרוייקטים המשותפים בישראל. יובל התחיל עבודתו ב- 2017 בגיאוטק.
  9. ראובן (רובי) שמחיוב- .B.Sc., M.Sc. Agri. & Ph.D - ביוטכנולוגיה ומדעי הסביבה, מדעי הקרקע והמים, וגיאוגרפיה פיסית וניהול סביבתי - רובי הגיע ב- 2017 לגיאוטק כמדען חוזר ומוביל מו"פ ביישום המומחיות הגיאופיסית של החברה לטובת שיטות וטכנולוגיות חדישות לחקלאות המדייקת. נסיונו המחקרי הרב כולל מחקר בתחומי החקלאות ומדעי הסביבה וכן בתחום שיקום קרקעות והתפשטות מזהמים בתת הקרקע והשפעתם. במקביל, רובי עוסק גם בתחום עיבוד אותות, נתונים ותוכנה בניטור בריאות מבנים, לכך הוכשר במסגרת קורסים והשתלמויות בישראל ובאוסמוס, שותפתנו הצרפתית. בנוסף הוא גם איש ה- IT של החברה.
  10. מאיר רוסמן- .B.A ו- .M.B.A מאיר מנהל פיתוח עסקי במספר תחומים בחברה. מאיר שהגיע לגיאוטק ב 2018 לאחר 3 שנים בחברת ארן ניהול בישראל ופיתוח עסקי בחברות נוספות. חברת ארן הצרפתית היא הבעלים של חברת אוסמוס בצרפת. למאיר ניסיון רב בשיווק ופיתוח עסקי. הוא עוסק ביישום הפעילות העסקית במיזם המשותף של אוסמוס וגיאוטק בישראל. פעילות אינטגרציה מורכבת של תחומים שונים ודומים לחבילה ומכלול אחד. מאיר עוסק כאמור בעוד מספר פעילויות כולל גם שילוב של העסקים המשותפים בתחומי הפעילות הבטחוניים של החברה.

גיאוטק גיאופיסיקה הנדסית וסביבתית בע"מ
לראות מעבר..