צוות

צוות העובדים של החברה מורכב מצוות קבוע ולעיתים מגורמים חיצוניים המגוייסים על בסיס הצורך לביצוע פרויקטים שונים.

צוות העובדים הקבוע של החברה כולל:

  1. עמית רונן- גיאופיסיקאי, .B.Sc., M.Sc, מייסד, מנכ"ל ובעלים של החברה. לעמית גם דיפלומה בהנדסת תוכנה למערכות משובצות מחשב בזמן אמת. לעמית ניסיון של יותר משלושים שנה במקצועו. עמית עבד 13 שנים במכון הגיאפיסי כמנהל המחלקה לגיאופיסיקה הנדסית. עמית הקים את AR GEOPHYSICS לאחר עזיבתו את המכון וב 2003 הקים את גיאוטק.
  2. אלכס בק- גיאולוג, .B.Sc, גיאופיסיקאי, .M.Sc, מנהל עסקים M.B.A. אלכס הוא המשנה למנכ"ל בחברה. אלכס עבד שנים רבות במכון הגיאופיסי לישראל בהן מילא תפקידים של מנהל צוות סייסמי, מנהל צוות סייסמי בחו"ל, מנהל מחלקת החתך הרדוד, מנהל השיווק בישראל בהנהלת המכון. ב- 2015 עבר לעבודה בגיאוטק. לאלכס שנים רבות של ניסיון גיאופיסי וגיאולוגי בשדה ובעיבוד ופענוח של סקרים גיאופיסיים.
  3. בועז גטניו- גיאופיסיקאי, .B.Sc., M.Sc. בועז הוא גיאופיסיקאי ומנהל הפרוייקטים בחברת גיאוטק. בועז עבד באוניברסיטת תל אביב בחוג לגיאופיסיקה ובחברה הוא עובד משנת 2007. לבועז ניסיון רב בכל תחומי הגיאופיסיקה ההנדסית.
  4. עודד סלנט- עודד הוא מנהל השיווק והמכירות של גיאוטק משנת 2011. לעודד ניסיון של מעל 25 שנים בתחומי המכירות והשיווק בישראל ובארה"ב. הוא בוגר בית הספר לניהול השיווק ופרסום של אוניברסיטת בר אילן ובעבר הוא למד פתוח עסקי במכללה בארה"ב.מאחוריו ניסיון רב שנים בניהול מכירות, שיווק ופתוח עסקי בחברות מתחומים שונים כגון אנטנות ומערכות RF, סחר בין לאומי ומערכות לכיבוי אש.
  5. לילך אסיף חכים- לילך היא מנהלת המשרד האדמיניסטרטיבית ומזכירת החברה האמונה על עניני הכספים והחשבונות. לילך עובדת בחברה מ- 2013 לאחר שנים רבות אצל שותפתנו לשעבר- קבוצת תמר. ללילך הכשרה מקצועית בהנהלת חשבונות וכן דיפלומה כממונה על פיצוצים.
  6. מיכאל יזרסקי- .M.Sc., Ph.D בגיאופיסיקה. מיכאל הוא גיאופיסיקאי בכיר וחוקר בגיאוטק. למיכאל דירוג מחקר משנות עבודתו במכון הגיאופיסי השקולים ל .Associated Prof. מיכאל למד במכון למדעי כדור הארץ במוסקבה, רוסיה. מיכאל סיים שם תואר שני ותואר שלישי ועבד בחברות שונות בברה"מ לשעבר ורוסיה בתחומי ההנדסה הגיאופיסית והגיאוטכנית. למיכאל ניסיון של עבודה בחו"ל ומרוסיה. בשנת 1996 עלה לישראל והצטרף למכון הגיאופיסי. מיכאל שימש ראש המחלקה לגיאופיסיקה הנדסית ועבד במקביל כחוקר במכון הגיאופיסי. מיכאל פירסם מאמרים רבים מאוד בעיתונות המדעית הבינלאומית והופיע בכנסים רבים בעולם. החלק האחרון של המאמרים בוצע כבר בגיאוטק. עם פרישתו לגימלאות ב- 2015 עבר לעבוד בחברת גיאוטק.
  7. גלינה אטייב- גיאופיסיקאית .M.Sc. גלינה היא גיאופיסיקאית בכירה בגיאוטק ואמונה על כל התחום הסייסמולוגי הנמצא באחריותה. גלינה סיימה את לימודיה בגיאופיסיקה במכון בברה"מ לשעבר.
  8. מרק קבטני- גיאופיסיקאי .B.Sc (לומד לתואר שני בגיאופיסיקה) מרק למד ולומד באוניברסיטת תל אביב.
  9. בר כהן- גיאופיסיקאית .B.Sc (לומדת לתואר שני בגיאופיסיקה) בר למדה ולומדת באוניברסיטת תל אביב.
  10. דני מרמר- הנדסאי אלקטרוניקה. דני מנהל את המעבדה המקצועית של החברה והוא מנהל טכני של החברה.

גיאוטק גיאופיסיקה הנדסית וסביבתית בע"מ
לראות מעבר..